Formularz PIT-38 po angielsku za rok 2023, wersja (16), edytowalny DOCX

Format

Język docelowy

Typ formularza

Za rok

72,00 

Poprzednia najniższa cena: 72,00 .

  • Produkt cyfrowy
  • Natychmiastowa wysyłka online
  • Profesjonalne tłumaczenie oficjalnych formularzy 
  • Bezpieczne zakupy

PIT-38 po angielsku

Jeśli szukasz tłumaczenia polskiego formularza podatkowego PIT-38/PIT-38(16) w języku angielskim, świetnie trafiłeś.

W zestawie:

  • Łatwy w samodzielnym uzupełnianiu formularz PIT-38 po angielsku w wersji 16 – PIT-38(16) za rok 2023 jako edytowalny DOCX – jest to przetłumaczony na język angielski dokument Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) za rok podatkowy PIT-38(16).
  • Do celów referencyjnych: formularz PIT-38(16) Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) za rok podatkowy w języku oryginalnym w formacie nieedytowalnym PDF.

Przygotowywane formularze są łatwe w samodzielnym wypełnianiu.

Kto i kiedy może szukać tłumaczenia formularza PIT-38(16) w języku angielskim?

Deklaracja Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) za rok podatkowy w języku angielskim może być potrzebna np. jako:

  • pomoc dla obcokrajowców przy spełnianiu obowiązków podatkowych w Polsce,
  • gotowy wzór dla tłumaczy, także przysięgłych,
  • tłumaczenie dla banku, np. formularza podatkowego do wniosku o kredyt hipoteczny za granicą,
  • tłumaczenie deklaracji podatkowej w celu aplikowania na studia za granicą, do pracy lub o stypendium.

Jest to profesjonalne tłumaczenie deklaracji podatkowej Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) za rok podatkowy na angielski.

Uwaga: choć nie jest tłumaczenie poświadczone, to opracowano je na podstawie dokumentu z oficjalnej strony rządowej Podatki gov.

Na naszej stronie https://taxformlab.com znajdziesz też inne formularze podatkowe po angielsku.

Uwaga: produkt został przygotowany przed rokiem 2023, w starszej technologii. Może być nieco trudniejszy w edycji. Może dochodzić do rozjeżdżania się tabel. Zaleca się edytować z pomocą pól tekstowych, najłatwiej po zapisaniu do PDF lub wypełniając ręcznie, po wydruku. Najlepiej korzystać z wersji interaktywnej PDF, o ile takowa jest dostępna.

Nie możesz znaleźć potrzebnego Ci formularza lub potrzebujesz innej pomocy?

Napisz do nas


Zobacz również interesujące

Może spodoba się również…

  • UPO po angielsku
    32,00 

    Poprzednia najniższa cena: 0,00 .

    Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Podobne produkty

FAQ

Najpierw zapoznaj się z sekcją „Jak działają arkusze” na stronie googlesheets.com. W dalszej kolejności zapoznaj się z instrukcją obsługi udostępnioną Ci po zakupie. Kolejnym sposobem jest zapoznanie się z filmem w sekcji „Jak to działa” na stronie produktowej (klik), a także pozostałymi filmami instruktażowymi dostępnymi na naszym kanale YT (klik

Do planera treningowego FitSheet masz dostęp wszędzie tam, gdzie masz Internet oraz urządzenie, takie jak komputer, telefon lub tablet, a także dostęp do swojego konta Google, gdyż to ono umożliwia odczyt arkusza 

Oczywiście. Jak to robić opisaliśmy w instrukcji w rozdziale 7 pt. Baza ćwiczeń. 

Tak – w planerze treningów FitSheet masz miejsce do wpisania wartości obciążenia dla danego ćwiczenia, liczby powtórzeń, a także nawet długości czasu przerwy, jaki planujesz po zrealizowaniu tego ćwiczenia.  

Jasne. Planer treningowy FitSheet jest dostępny z poziomu telefonu. Niestety nie wszystkie funkcje są dostępne z telefonu. Są to te dostępne z poziomu menu Opcje. Przykładowo samo generowanie treningu czy zapisywanie go w historii jest dostępne tylko z poziomu komputera. Jest tak z przyczyn niezależnych od nas – z powodu ograniczeń interfejsu mobilnego arkuszy Google. 

Najpierw po przejściu pod link otrzymany po zakupie trzeba kliknąć Plik > Utwórz kopię. Następnie wystarczy mieć dostęp do swojej chmury Google Drive z telefonu. Dobrze jest też mieć zainstalowaną aplikację Arkusze z pakietu Google. Telefonu zalecamy używać głównie podczas samego treningu – do odhaczania wykonanych ćwiczeń i kontroli nad całym treningiem.  

W planerze treningów FitSheet można dodać do 7 różnych treningów – nawet na każdy dzień tygodnia. 

Jest to mało prawdopodobne – najczęściej plany treningowe obejmują 3-4 różne treningi. Gdyby jednak stało się tak, że potrzebujesz ponad 7 treningów, zalecamy utworzenie kopii arkusza i działanie na 2 oddzielnych plikach. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz mieć tak naprawdę nieograniczoną liczbę treningów. 

Tak, na chwilę obecną w języku angielskim. Być może pojawi się także obsługa innych języków. Jednak korzystanie z nazw ćwiczeń w innych językach wiąże się także z tym, że cały interfejs będzie w innym języku. Jeśli tego chcesz, po prostu skorzystaj z linku do arkusza w wybranym języku. 

Jeśli wygenerowałeś już trening, przejdź na jego kartę, np. T1. Po użyciu opcji Ukryj/pokaż szczegóły pokażą się informacje o mięśniach zaangażowanych w dane ćwiczenie. Jeśli jeszcze nie masz gotowego treningu, informacje te możesz podejrzeć na karcie Ć_DB. Jest ona domyślnie ukryta. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji obsługi. 

Funkcja kalendarza w planerze treningowym FitSheet dostępna jest na karcie Kalendarz. Jeśli dni, w których chcemy zaplanować treningi nie ma w nim, użyj opcji Dodaj nowe dni. W wybranym dniu stawiamy x. Na karcie danego treningu (np. T1) w odpowiednim polu pojawi się data najbliższego treningu. Szczegóły w instrukcji obsługi. 

Jeśli nie możesz znaleźć jakiejś opcji, nie wiesz, jak coś zrobić, sugerujemy działać w następującej kolejności:  
1. Zapoznać się z informacjami na stronie internetowej arkusza 
2. Zapoznać się z instrukcją obsługi 
3. Obejrzeć filmiki instruktażowe na kanale YT 
4. W razie dalszych problemów skontaktować się z nami – podstrona Kontakt 

Opinie o FitSheet

Opinie

Nie ma jeszcze opnii

Dodaj opinię do „Formularz PIT-38 po angielsku za rok 2023, wersja (16), edytowalny DOCX”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebujesz pomocy?